Ana sayfa ÜrünlerBeton Test Çekici

Analog Cetvel ve Dijital Değer İçin 100N / Mm2 USB Dijital Beton Test Çekiç

Analog Cetvel ve Dijital Değer İçin 100N / Mm2 USB Dijital Beton Test Çekiç

büyük.img.alt
büyük.img.alt

Büyük resim :  Analog Cetvel ve Dijital Değer İçin 100N / Mm2 USB Dijital Beton Test Çekiç

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: PEKİN
Marka adı: SADT
Sertifika: CE ISO9001
Model numarası: HT-225D
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 bilgisayar
Fiyat: USD300-800/Pcs
Ambalaj bilgileri: Taşıma çantası
Teslim süresi: Ödeme aldıktan sonra 3 gün içinde
Ödeme koşulları: T / T peşin, Western Union, paypal
Yetenek temini: 50 adet / hafta
Detaylı ürün tanımı
Test aralığı: 10-100N / mm2 Depolama: 1000 parça, her parça için 256 veri
Çalışma sıcaklığı: -40-60 ° C Güç kaynağı: USB portu üzerinden şarj edilen 3.7V Li-ion şarj edilebilir pil
Boyutlar (mm): 280x75x60 Net ağırlık: 1.1kg
ad: beton test çekici Hafıza: 1000 parça, her parça için 256 veri
Vurgulamak:

100n / mm2 dijital beton test çekici

,

analog cetvel beton test çekici

,

usb dijital beton test çekici

 
Dijital Rebound Beton Test Çekici Analog cetvel ve dijital değer için ekranlı
 
Tanıtım
 
HT-225D, veri işlemcisini ve test çekicini tek bir ünitede birleştiren entegre bir dijital beton test çekicidir.Bitmiş yapı veya prefabrik bloklarda beton ve yapı malzemelerinin tahribatsız kalite testi için yaygın olarak kullanılır.Geri tepme değerinden betonun basınç dayanımı otomatik olarak hesaplanabilir.Tüm test verileri bellekte saklanabilir ve USB kablosuyla veya Bluetooth ile kablosuz olarak PC'ye aktarılabilir.
 
Ana Özellikler
 
Yüksek kontrastlı OLED ekran
Tüm kurulum sitede yapılabilir
Otomatik hesaplama basınç dayanımı
Darbe yönünün otomatik düzeltilmesi
Tüm veriler bellekte saklanacak
Tüm veriler USB kablosu veya mavi diş ile PC'ye aktarılabilir (isteğe bağlı)
Analog cetvel ve dijital değer için çift ekran
 
Özellikler
 

modeliHT-225DHT-75DHT-20D
GörüntülemekOLED dijital
Ölçüm aralığı10-100N/mm21-25N/mm2
Kesinlik±0.1R
darbe enerjisiSıradan bina ve köprü inşaatını test etmek için 0,225kgm (2.207Nm)0,075kgm (0.735Nm)beton veya suni tuğlanın küçük ve darbeye duyarlı parçalarını test etmek için0,020kgm (0.196Nm)Ölümlü veya kil ürünleri test etmek için
İletişimUSB2.0 veya Bluetooth (isteğe bağlı)
Depolamak1000 parça, her parça için 256 veri
Çalışma sıcaklığı-40º-60ºC
Güç kaynağıUSB portu üzerinden şarj edilen 3.7V Li-ion şarj edilebilir pil
Boyut (mm)280x75x60
Net ağırlık1.1kg

 
Test süreleri (test noktası), göre, her test bölgesindeki her test noktası için Yönetmelikler, test süreleri 16'dır.
Test bölgesi0,04㎡'den fazla olmayan uygun bir alana sahip yapının veya bileşenin beton basınç dayanımını test etmek için bir test ünitesi.
Test bölgesindeki beton dayanımının eşdeğer değeri, test bölgesinin ortalama geri tepme değeri ve karbonizasyon derinliğine göre dayanım ölçüm eğrisi aracılığıyla hesaplanan test edilen birimin beton basınç dayanımı değerini ifade eder.
Test açısı, döküm yüzeyiGeri tepme aparatı yatay yönde değilse veya test edilen yüzey beton döküm tarafı değilse, sırasıyla test açısını ve döküm yüzeyini ayarladıktan sonra, aparat geri tepme değerinin açısal düzeltmesini ve döküm yüzeyi düzeltmesini otomatik olarak yapabilir.
karbonizasyon derinliği: beton karbonizasyon derinliği, betonun bir tür kimyasal korozyonudur ve beton alkalinitesini azaltan işleme beton karbonizasyonu denir.İlgili yöntemlere göre karbonizasyon derinliği değeri elde edilebilir.Yönetmelikler.Giriş karbonizasyon derinliği olduğunda, yalnızca 0.0mm ile 6.0mm arasında bir sayı girilmesi gerekir ve ardından aparat, giriş karbonizasyon derinliği değerine göre beton basınç dayanımı değerini hesaplayabilir.
Pompa beton mukavemeti testi,eğriyi “ulusal pompalama” olarak ayarlayın.GöreYönetmelikler, cihaz, pompa beton dayanımının ve dayanım-ölçme eğrisinin düzeltilmiş değerini hesaplar ve hesaplanan beton basınç dayanımı değeri, pompa betonunun dayanım değeridir.
Mukavemet ölçüm eğrisi, aparatın toplamda dört opsiyonel eğrisi vardır, “ulusal standart-pompalama”, “ulusal standart-pompalama”, “özel eğri 1” ve “özel eğri 2”.
 

1993 yılında kurulan Sino Age Development Technology, Ltd. (SADT), NDT ve kalite kontrol alanlarında uzmanlaşmış, ölçüm ve test cihazları konusunda lider bir üreticidir.1995'ten beri kendi HARTIP serisi taşınabilir sertlik test cihazlarımız var. ISO 9001 kalite sistemine sahip profesyonel bir üreticiyiz.Ürünlerin çoğu CE sertifikası ile uygulanmaktadır.

Şimdi ana ürünlerimiz sertlik test cihazı, ultrasonik kalınlık ölçer, beton test çekici, parlaklık ölçer, kolorimetre, pürüzlülük test cihazı, metalurjik mikroskop, ultrasonik kusur dedektörü vb.1996 yılından itibaren ürünlerimizi toplu olarak yurtdışı pazarına ihraç ettik. Başlıca yurtdışı pazarlarımız: ABD, Kanada, Almanya, Fransa, Hollanda, Finlandiya, İtalya, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Litvanya, Estonya, Sırbistan, Rusya, Yunanistan, Türkiye , Avustralya, Yeni Zelanda, Kore, Tayvan, Singapur, Tayland, Endonezya, Malezya, Vietnam, Hindistan, Pakistan, İran, BAE, Mısır, Güney Afrika, Meksika ve Kolombiya, Peru vb. SADT tarafından sağlanan tüm ürünler mükemmel kalite ve En iyi hizmetimizle rekabetçi fiyat.
 

 
_01_02_03_04_05_06_07_08
 

İletişim bilgileri
SINO AGE DEVELOPMENT TECHNOLOGY, LTD.

Tel: +8613801161787

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)