Ana sayfa

SINO AGE DEVELOPMENT TECHNOLOGY, LTD.

şirket Profili
1993 yılında kurulan Çin Yaş Geliştirme Teknolojisi, Ltd (SADT), NDT ve kalite kontrol alanlarında uzmanlaşmış enstrüman ölçme ve test etmek için lider üreticisidir. 1995 yılından beri kendi HARTIP serisi portatif sertlik test cihazlarımız var. ISO 9001 kalite sistemi ile profesyonel bir üreticiyiz. Ürünlerin çoğu CE sertifikası ile uygulanır.

Şimdi bizim ana ürünleri sertlik test cihazı, ultrasonik kalınlık ölçer, beton test çekici, parlak metre, kolorimetre, pürüzlülük test cihazı, metalurjik mikroskop, ultrasonik kusur dedektörü vb. 1996'dan beri yurtdışı pazarına ürünlerimizi ihraç ettik. Ana yurtdışı pazarlarımız: ABD, Kanada, Almanya, Fransa, Hollanda, Finlandiya, İtalya, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Litvanya, Estonya, Sırbistan, Rusya, Yunanistan, Türkiye , Avustralya, Yeni Zelanda, Kore, Tayvan, Singapur, Tayland, Endonezya, Malezya, Vietnam, Hindistan, Pakistan, İran, BAE, Mısır, Güney Afrika, Meksika ve Kolombiya, Peru ve vb. SADT tarafından sağlanan tüm ürünler mükemmel kalitede ve en iyi hizmeti ile rekabetçi fiyat.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
SADT
resim.alt
resim.alt
resim.alt
resim.alt
resim.alt
resim.alt
resim.alt
resim.alt
resim.alt
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İthalatçı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : SADT

No. Çalışanları : >30

Yıllık satış : 3 million-4 million

Yıl kurulan : 1993

İhracat p.c : 50% - 60%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin SINO AGE DEVELOPMENT TECHNOLOGY, LTD. Sertifikalar Çin SINO AGE DEVELOPMENT TECHNOLOGY, LTD. Sertifikalar Çin SINO AGE DEVELOPMENT TECHNOLOGY, LTD. Sertifikalar Çin SINO AGE DEVELOPMENT TECHNOLOGY, LTD. Sertifikalar